Podzimní trendy: Které kabelky budou letos in?

Podzimní trendy: Které kabelky budou letos in?

Během loňského podzimu se kabelky staly zcela nevyužitým doplňkem. Kvůli lockdownu totiž nikdo nepotřeboval tašku na přenos lesku na rty či notebooku z obýváku do pracovny. Nyní si to však (vy i vaše kabelka) můžete vynahradit. Se kterou kabelkou letos zazáříte?

 

Maxi kožené kabelky

Letošnímu podzimu budou dominovat oversized tašky a to zejména v koženém provedení. Návrháři si s kabelkami skutečně vyhráli a dopřáli jim ještě větší rozměr. A to doslova. Hlavním rysem velkých tašek je nejen neotřelý vzhled, ale i praktičnost. Kožené kabelky navíc už dávno nemusí mít nutně jen pevný tvar, právě naopak.

Do popředí se dostávají kabelky vyrobené z tenké kůže, které se dokonale přizpůsobí všemu, co do nich potřebujete vměstnat. Notebook, diář, teplý svetr či termohrnek. Tyhle kabelky zkrátka snesou všechno.

              OA9A6626       OA9A6552       OA9A6565

 

Retro kabelky

Vintage styl je velkým hitem již několikátou sezónu. Letos se tento trend propsal i do světa doplňků, a to v podobě menších kabelek, netradičních psaníček a peněženek. Oblíbeným designem je pak kožený materiál v kombinaci s lesklými kovovými prvky.

             kabelka Solange Camel       OA9A6661       OA9A6648

 

Kožená kabelka do práce

Dalším podzimním hitem jsou elegantní kožené kabelky do práce. Zde se snoubí kombinace velikosti maxi tašek a netradičního kování. Vsadit pak můžete na světle karamelovou barvu nebo nestárnoucí černou. Při výběru kabelky pak nezapomeňte zvážit, co všechno s sebou skutečně do zaměstnání nosíte.


TIP: Přeměřte si rozměr vašeho notebooku či tabletu dříve, než se pustíte do výběru kabelky. Díky tomu předejdete nepříjemnému rozčarování z toho, že se vám pracovní náčinní do zakoupené tašky nevejde.

 

Kabelky s řetízkem místo popruhu

Ani tašky přes rameno se tuto sezónu neobejdou bez povšimnutí. Britský Vogue pro letošní podzim vyzdvihuje kabelky s řetízkovou rukojetí, přičemž budou v módě jak drobné delší řetízky, tak i silnější kratší řetězy. Tašku pak můžete nosit přes rameno nebo jako stylové psaníčko v ruce. Díky tomu vám bude elegantním parťákem, jak při pracovní schůzce, tak i během romantické večeře.

             Ona Dnes foto

 

TIP: Zkuste zvolit netradiční střih nebo sytější barvu kabelky. Výraznější kabelka dokonale podtrhne celý outfit a na ulici se rozhodně stanete nepřehlédnutelnou.