Trendy kabelky na podzim!

Trendy kabelky na podzim!

Podzimní móda už střídá tu letní, a tak je čas představit vám, co se bude na podzim nosit. A začneme, kde jinde než u našich oblíbených kabelek!

Rozlučte se svými letními kabelkami, které zářily barvami, a poohlédněte se po nové podzimní „lásce“. Stejně jako každý rok, ani letos nejsou kabelky z podzimních kolekcí pestrobarevné ani příliš zdobené. Pokud máte z loňska černou klasiku, rozhodně s ní nic nezkazíte ani letos. Když se však rozhodnete trochu se odvázat nebo si jen udělat radost novou kabelkou, víme, po jakých byste měla sáhnout.

Barvy podzimu

Letos hrají prim elegantní bordó, tajemná šedá , univerzální béžová a zemitá hnědá. A pokud se nemůžete rozhodnout, pořiďte si kabelku, na které se všechny tyto barvy kombinují dohromady.

84345341(2)

 

Na podzim se počítá s tím, že potřeba malých a praktických crossbody kabelek klesá, a tak v nových kolekcích narazíte především na takzvané shopping bag, tedy nákupní tašky. Doopravdy se samozřejmě nejedná o tašku, se kterou vyrazíte do sámošky pro rohlíky, ale o obrovskou kabelku, do které nacpete od kosmetické taštičky přes deštník až po svačinu úplně všechno. Střední velikosti kabelek samozřejmě pořídíte také. Která bude ta vaše vyvolená? Už víte?


Všechny kabelky z novakabelka.cz