UŽ VÁS NUDÍ? VYMĚŇTE HO!

UŽ VÁS NUDÍ? VYMĚŇTE HO!

O čem, že je řeč? O popruhu na kabelku:-) Barevném, vyměnitelném módním trendu letošního roku, který u nás navíc najdete za bezkonkurenční ceny.

Chceš, aby ti tvoje oblíbená taška nebo kabelka nezevšedněla? Pak zkus trochu kreativity a vdechni ji tak nový život. Stačí úplné málo, že se tomu nechce snad ani věřit - vyměnit jí popruh. Ano, to je celé kouzlo. Je to geniálně jednoduché a dnes tolik IN.

Díky výměnnému látkovému ramennímu popruhu můžete své kabelce dodat „new look“ a sladit ji s různými outfity pro různé příležitosti. Černo-bílý se třeba bude hodit ke kabelce Astrid Blu Scura nebo s etno vzorem ve žlutohnědé barvě skvěle sedne k Federica Marrone Chiaro. Vyberte si z různých variant ten, který vám padne do oka.

Šířka popruhu je 5 cm, délka až 115 cm. Na obou koncích je opatřen univerzální kovovou přeskou a nastavit si ho můžete dle svých preferencích.

Kabelky se vyrábí v nejrůznějších designech, stačí tedy jen sáhnout po té správné. Výhodou je právě tento látkový odnímatelný popruh, který z crossbody tašky udělá multifunkční záležitost.

Proč se zbytečně zbavovat kabelky nebo tašky, která jinak vypadá i slouží stále dobře. Stačí ji jen trochu vylepšit.

Facebook Page Cover (2) 

3 skvělé tipy, jak ozdobit kabelku

Většina milovnic módy má doma pořádnou sbírku kabelek. Pokud máte i vy nějakou kabelku, kterou jste si už, jak se říká, okoukala, zkuste z ní udělat zbrusu nový kousek. Stačí být jen kreativní!

Šátek

Určitě máte doma šátek, který lze uvázat na jakékoliv místo na kabelce. Skvěle vypadá ledabylý uzlík i propracovaná mašle.

Popruh

Nový "kabát" může kabelce dodat, jak jsme psali výše, i vyměnitelný látkový popruh. Můžete ho kdykoliv přidělat kovovými karabinkami a podle chuti zase vyměnit za nový či ten původní.

Přívěsek

Těch je prostě nepřeberné množství a záleží jen na vašem vkusu. Až se vám nebude líbit, přehodit ho můžete třeba na klíče. Pak je vždy už ve své kabelce snadno najdete.