KABELKY

Nejprodávanější

celek2
699 Kč
kožená kabelka předek
2 299 Kč
Kvalitní kožená kabelka z Itálie Giulietta Nera
1 799 Kč
Angola Nera Oro
699 Kč
celek1
699 Kč
předek
Novinka
2 799 Kč
rosa
1 399 Kč
předek
2 199 Kč
předek
1 999 Kč
celek
2 099 Kč
13 položek celkem
předek
Novinka
1 999 Kč
Tina Turchese
Novinka
899 Kč
turchese
Novinka
1 399 Kč
předek
Novinka
1 999 Kč
kabelka bok celek
699 Kč
kabelka předek
1 299 Kč
kabelka záda
1 699 Kč
Italská kožená kabelka Fausta Turchese
2 199 Kč
Kožená kabelka Lagia Turchese Scura Piccola
1 799 Kč
Cuore Turchese
499 Kč
Adele Stampa Turchese
1 199 Kč
Azra Grande Turchese
3 399 Kč
Adele Turchese Scuro
1 199 Kč

Dokážete si představit život bez dámské kabelky? Ne? Naštěstí takto žít nemusíte! Kabelka je nejdůležitější věc, kterou nosíte u sebe. Ukládáte do ní cennosti, osobní věci i kosmetické drobnosti. Podtrhněte svou osobitost stylovou či luxusní značkovou kabelkou od italských návrhářů a dodejte svému stylu šmrnc!


Moderní žena se bez kožené dámské kabelky neobejde. Moderní žena se dokonce neobejde bez několika dámských kabelek. Volíme jí podle příležitosti, outfitu i aktuální nálady. Jaké kousky byste měla mít ve své sbírce, abyste vždy měla po ruce tu pravou?

Dámské kabelky, které by Vám rozhodně neměly chybět:

 

  • Praktická dámská kabelka přes rameno či kabelka do ruky pro každý den – vejde se do ní vše důležité a v případě potřeby pojme i menší nákup. Pohodlně se nosí a svým stylem se hodí téměř ke všemu.

         Praktický tip: Jak pečovat o koženou kabelku

  • Značková dámská kabelka - dopřejte si dobrý pocit se luxusními značkovými kabelkami Piere Cardin či Michael Kors
  • Business aktovka – ukryje všechny důležité dokumenty a případně ochrání notebook. Do ruky padne jako ulitá a doladí Váš seriózní vzhled. To ale neznamená, že musí být nudná! Přesvědčte se!

  • Společenská kabelka (psaníčko) – vypadá skvěle. Hodí se k Vašim šatům a vejde se do ní to nejdůležitější: mobil, peníze, kapesníček a rtěnka. Nejčastěji má podobu psaníčka. Nechcete mít psaníčko stále v ruce? Poohlédněte se po modelu, který je vybaven řetízkem a umožňuje tak pohodlné nošení.

  • Crossbody kabelka – ve Vaší sbírce by rozhodně neměla chybět praktická crossbody kabelka. Nezaměstnává Vaše ruce, vejde se do ní vše potřebné a jako bonus vypadá skvěle. To pravé na nákupy a výlety.

    • Tip: Velká část dámských kabelek je vybavena jak úchyty, tak odepínatelným popruhem.

Nemůžete se rozhodnout, co si z naší široké nabídky vybrat? Možná vám pomuže článek o tom, jak si vybrat tu pravou kabelku.