Vytvarujte si postavu pomocí pásku! Víme, jak na to

Vytvarujte si postavu pomocí pásku! Víme, jak na to

Zatímco na každém rohu na vás vykukují zlevněné kousky ze starých kolekcí, my jsme pro vás připravili zbrusu nové kabelky. Vybere si milovnice klasiky, elegance i extravagance. Posuďte sami.

 

Vylepšit si křivky během pár vteřin? To zní lákavě! A věřte, že vám k tomu stačí obyčejný pásek. Stačí vědět, kde se opásat a během pár sekund si vyčarujete třeba větší prsa, úzký pas a tenčí boky. Vyzkoušejte to!

Zvýrazněte si pas

Tento trik nejvíce ocení ženy a dívky, které mají chlapeckou postavu. Ta se totiž vyznačuje především nevýrazným pasem. Pořiďte si tenký pásek a opásejte se s ním přesně v místech, kde chcete opticky vytvořit štíhlý a výrazný pas. Pásek můžete připevnit přes tričko, svetr i kabát, jen je důležité, aby nebyl barevně příliš odlišný od vrchního dílu oblečení, protože by to ubralo na výsledném efektu.

9414

Zvětšete prsa

Pokud máte od přírody malé poprsí, i tento drobný nedostatek můžete díky pásku hravě zamaskovat. Stačí ho umístit těsně nad pas. Nejprve to může být trochu nepohodlné, ale brzy si zvyknete a výsledný efekt stojí opravdu za to. Pozor však, jestli vás společně s malými ňadry trápí i větší bříško, které by mohl tento způsob nošení pásku opticky nafouknout.

9426

Ukažte své přednosti

Pokud patříte mezi ženy, které se pyšní úzkým pasem, oblými boky a větším zadečkem, pořiďte si nápadný pásek třeba v pestrých barvách nebo s výrazným zdobením.  Cílem totiž je, aby byl pásek co nejvíce vidět a upoutal pozornost na váš přirozeně tvarovaný pas. Na široké pásky nošené přes boky ihned zapomeňte, ty vaší postavě vůbec nelichotí, naopak velmi škodí.

9453

I boubelkám pomůže   

Pokud vás trápí pár kilogramů navíc a řadíte se spíše mezi boubelky, rozhodně si nemyslete, že pásky nejsou nic pro vás. Když si boky ozdobíte asymetrickým, nebo širokým páskem, máte vyhráno. Nízko umístěný pásek opticky prodlouží a zároveň zúží vaši postavu a ještě poslouží jako super módní doplněk. A nezapomeňte, skvěle vypadá nejen v poutkách kalhot, ale i ležérně spadlý přes sukni či šaty.

12101