Plesová sezona ještě nekončí!!

Plesová sezona ještě nekončí!!

 I když už je téměř za dveřmi jaro, stále si můžeme užívat plesovou sezónu, která většinou trvá až do konce března. Pokud se chystáte na ples a stále ještě nemáte tu pravou kabelku, je čas to napravit!

Kabelka dělá ženu ženou!
Základem každé garderoby jsou vkusné, nápadité a elegantní doplňky! Co se týče kabelky, je ideální drobné psaníčko. Velké "pytle", které taháme každý den přes rameno, jsou přísně zakázány (holt musíme na pár hodin oželet, že nebudeme mít hned po ruce celou svou kosmetickou výbavu, deštník ani svačinu:)). Ideální rozměry plesové psaníčka poznáme tak, že není o moc větší než naše roztažená dlaň i s prsty. Moderní doba dnes však povoluje i tzv. listové kabelky, které jsou velké zhruba jako sešit A4. Velký boom slaví v posledních letech psaníčka s tenkým řetízkem, díky kterému můžeme protančit střevíce, aniž by nám kabelka překážela v ruce nebo nám jí musel nějaký "netanečník" hlídat. Na parketu je tedy dovoleno nosit ji jako cross body.

Odvažte se
Se vzhledem psaníčka můžete libovolně experimentovat. Jedinou podmínkou je, aby bylo barevně a stylově sladěné s vašimi šaty. Metalické odlesky, blýskavé kamínky, rockové prvky - všechno je povoleno. Pokud se na příliš velký odvaz necítíte, klidně sáhněte po klasice. Důležité je, abyste se cítila sama sebou!

Zapomeňte na...
Kabelky s volánky, 3D květinami nebo mašlemi jsou už dávno pasé. Pokud tedy doma takovou máte, schovejte ji někam hluboko do skříně a dlouho nevytahujte. Na plesech posledních pár let platí, že méně znamená více. Také proto už z parketů téměř vymizeli "šlehačkové" šaty i péřová boa, kterými se to dříve jen hemžilo.

Co nacpat do mini psaníčka?
V první řadě musíme myslet na to, že psaníčko nesmí být nacpané k prasknutí a musí jít lehce otevřít i zavřít, aniž bychom se u toho potily a rozčilovaly. Proto před odchodem na ples pečlivě zvažte, co opravdu potřebujete mít po ruce. Na peněženku rovnou zapomeňte, do psaníčka si "zabalte" jen peníze a doklady. Dále z balíčku kapesníčku vytáhněte třeba tři kousky, které se i do mini kabelky hravě vejdou a dokáží napravit nejednu nehodu. Jako třetí do kabelky přidáme dvě nezbytné věci naší kosmetické taštičky - pudr a rtěnku nebo lesk. Nakonec vsuneme do zbylého prostoru malé zrcátko a plesová "kápézetka" je v plné výbavě!

 

MQ11654 PeachBlow 5041-2 5044