Barevné léto: Vyberte si kabelku, která vás rozzáří!

Barevné léto: Vyberte si kabelku, která vás rozzáří!

Kdy jindy dát prostor pestrým barvám, než právě v létě. Černé a hnědé kabelky nechte chvilku odpočívat a pořiďte si takovou, která rozzáří každý outfit. Stačí si v létě natáhnout jednobarevné šaty, nazout sandálky a o zbytek se postará právě barevná kabelka, která dodá vašemu modelu šmrnc. Tady jsou tři barvy, které k létu prostě patří!

Kanárkově žlutá

Zářivě žlutá kabelka vám zaručí, že váš outfit bude vidět. Skvěle si rozumí s květinovým vzorem, takže k romantickým letním šatům je jako dělaná. Oblíbená je i kombinace s nadčasovou černou.

žlutá

Romantická růžová

Zamilované letní procházky si žádají růžovou kabelku, která je pro teplé měsíce jako dělané. V zimě by vás asi nenapadlo vzít si ji ke kabátu, ale k tílku nebo šatům je to ta správná volba. Navíc každá žena je tak trochu romantička a růžová kabelka se k nám zkrátka hodí.

růž

Šťavnatá zelená

Zelená barva nebývá příliš oblíbená a je to velká škoda. Zelený doplněk vám totiž klidně může zlepšit náladu a navíc díky němu vystoupíte z davu. Když se nebudete bát nápadnou barvu kombinovat klidně se žlutou, cihlově červenou nebo hnědou, budete za hvězdu!

zelená