Jak vybrat tu pravou kabelku?

Jak vybrat tu pravou kabelku?

Málokterá žena si dokáže představit svůj život bez dámské kabelky. Každá z nás tak vlastní hned několik kousků. Většinou je mezi nimi jedna favoritka, která nás provází každý den do práce a ukrývá vše, co během dne můžeme potřebovat. Jaká by taková kabelka měla být?

223(4)6630-27383-2

Při výběru té pravé kabelky pro každý den je třeba zodpovědět si hned několik otázek:

-          Co všechno v kabelce přenášíte?

Jaké nezbytnosti musíte mít každý den po ruce? Stačí vám peněženka a kapesníčky anebo se neobejdete bez tabletu, kosmetické taštičky a diáře? Podle těchto kritérií zvolte odpovídající tvar a velikost kabelky. I když vám na první pohled učaruje menší kabelka, raději ze svých požadavků neslevujte.

Tip: Chcete svůj styl sladit do posledního detailu? Pořiďte si ke kabelce ladící peněženku.

-          Jaké oblečení nejčastěji nosíte?

Každý den oblékáte džíny a tričko anebo z domu nevyjdete bez podpatků? Pokud dáváte přednost elegantnímu stylu, zvolte raději kabelku do ruky, kterou případně můžete hodit přes rameno. Pokud vyznáváte sportovnější styl, bude vám více slušet crossbody kabelka. Pokud milujete business styl, vsaďte na aktovku.

TIP: Kabelka je také skvělý luxusní dárek pro ženy

-          Jaká barva se nejčastěji nachází ve vašem šatníku?

Oblékáte se hodně barevně? Pak bude nejpraktičtější zvolit kabelku v neutrálním odstínu šedé, černé, bílé, ale i hnědé či béžové. Pokud naopak ve vašem šatníku převládá černá, bílá a šedá, můžete si dovolit zaexperimentovat a oživit svůj outfit výrazně barevným kouskem.

Doporučujeme: Značkové kabelky Pierre Cardin

Jaký zvolit materiál kabelky?

Pokud chcete, aby vám kabelka sloužila dlouhá léta, pořiďte si koženou kabelku. Praktická a stylová kabelka je investice a málokterá z nás je tak bohaté, aby si mohla dovolit kupovat nekvalitní věci, ne? Kůže je materiál, který s léty získává na kráse. Ale je o něj samozřejmě nutné správně pečovat.

Jak správně pečovat o koženou kabelku se dočtete zde.