APRÍLOVÉ POČASÍ JE TU – PŘIPRAVTE SE NA NĚJ!

APRÍLOVÉ POČASÍ JE TU – PŘIPRAVTE SE NA NĚJ!

S dubnovými dny přichází i rozmarné počasí. Apríl je zkrátka nevyzpytatepný. Nenechte si jím zaskočit! Jaký doplněk by vám tedy letos na jaře (a vlastně po celý rok) neměl chybět v kabelce? DEŠTNÍK! Vyplatí se ho mít v kabelce téměř vždy. Nejen, že ochrání váš dokonale upravený make-up, ale navíc vám bude slušet.

Deštník neplní pouze praktickou funkci, ale především jde o módní doplněk, kterým lze doladit každý outfit a hlavně kabelku.

A jaký deštník na jaro tedy vybrat?

Prim jasně hraje skladnost. Na našem e-shopu naleznete kvalitní dámské skládací deštníky v různých barvách a pro různé příležitosti. Můžete jejich barvu sladit s barvou vaší kabelky nebo vytvořit tvrdý kontrast. Najdete u nás červené, modré, růžové i bílé, díky kterým budete chráněni před deštěm i před silnými slunečními paprsky. Jednobarevné, proužkaté, poseté srdíčky pro zamilované i takové, které vám budou připadat jako jarní rozkvetlá louka. Každý motiv je něčím jedinečný, stejně jako vy.

Otevření deštníku zvládnete jednou rukou, vždy si však překontrolujte dostatečný prostor kolem sebe, abyste někoho nezranili.

Tak teď už si jen vybrat, co říkáte:-) 

deštníky

Květiny k jaru patří

Proto pro vás máme náš soukromý tip - praktický, malý deštník se stylovým názvem Donatello v úžasné barevné kombinaci bílá-černá-růžová-červená a výjimečným moderním květinovým vzorem. S ním přežijete nepříjemnou jarní spršku i podzimní plískanice s úsměvem na tváři. Tento elegantní dámský kousek měří po složení pouhých 28 cm. Je lehoučký a lehce se rozkládá. Jako každý praktický a dobrý pomocník má i tento kapesní deštníček ochranný obal. Mini deštník je vybaven snadno fungujícím mechanismem, který se spouští po zmáčknutí knoflíku na rukojeti, která je přizpůsobena ženské dlani. Po rozložení je průměr deštníku 97 cm.

front-view-young-female-with-colorful-umbrella-white-wall

5 tipů na údržbu

  • Po použití nechte deštník zcela proschnout v otevřeném stavu
  • Nesušte na slunci, které by mohlo způsobit vyblednutí materiálu
  • Pokud se dráty deštníku v silnějším větru překroutí, jemně s ním zatřeste a před dalším použitím srovnejte.
  • Automatický deštník nikdy neotevírejte silou ručně
  • Na čištění zašpiněného potahu použijte vodu s kapkou Jaru a měkkou houbičku