Batoh nebo kabelka: Jak se rozhodnout?

Přemýšlíte, zda by nebylo vhodnější vyměnit kabelku za elegantní batůžek? Poradíme vám, podle čeho se rozhodnout, zda je pro vás vhodnější kabelka anebo dámský batůžek. Stačí si zodpovědět několik jednoduchých otázek:

Amos Beige

  1. Co všechno potřebujete každý den přenášet?

V průběhu běžného pracovního dne se neobejdete jen bez peněženky a mobilu? Anebo potřebujete neustále při ruce tablet, diář, knihu a další drobnosti?

TIPZnačkové kabelky levně

Pokud každý den přenášíte nemálo věcí, které dohromady váží kolem dvou kil, měla byste zvolit raději batůžek. Těžká kabelka na jednom rameni jednostranně zatěžuje záda a můžete si tak přivodit nejen přechodné bolesti zad, ale i trvalé následky třeba v podobě křivé páteře. (A neklamte samu sebe tvrzením, že budete kabelku nosit každý den na jiné straně.)

Doporučujeme: Kabelka může být i skvělý dárek pro ženy

Beatrice_Beige

  1. Jaký je vás nejoblíbenější outfit?

Při rozhodování se mezi kabelkou a batůžkem se zamyslete nad oblečením, které nejčastěji nosíte. Aby váš styl nebyl každý pes jiná ves.

Pokud dáváte přednost podpatkům, kostýmkům a šatům, vhodnější volbou je pro vás kabelka. Ale nebojte se, pořídíte i batůžky, které můžete vzít k šatům – stačí se poohlédnout po elegantním modelu s tenkými popruhy.

Tip: Pokud zvolíte kabelku, vsaďte na praktičnost, jednoduchost a kvalitu v podobě kožené dámské kabelky.

Váš styl je spíše sportovnější? Tenisky a džíny nosíte nejraději? Pak vám budou slušet praktické batůžky na jedno rameno!

  1. Máte často bolesti zad?

Pokud je vaše odpověď „ano“, tak není o čem diskutovat. Pořiďte si batůžek! Nebude zatěžovat záda jednostranně, bez problému s sebou můžete nosit i těžší věci a navíc si můžete vybrat z mnoha různých modelů a typů. Určitě najdete ten pravý batůžek právě pro sebe.

TIP: Chcete ušetřit? Sledujte nabídku pravidelně nabídku našeho e-shopu, občas totiž nabízíme výprodej dámských kabelek.