Store rating
4,9
The average store rating is 4,9 out of 5 stars.
1274 ratings
5
1208x
4
30x
3
8x
2
8x
1
20x
Leave a rating
List of ratings
+ Nesnáším chození po obchodech. Vadí mi buď netečnost, nebo naopak vlezlost prodavačů.Zde si mohu zboží prohlížet jak dlouho chci.
- Lepší popis materiálu - zda lze omýt, čistit ap.
Přehledné, aktuální, pravdivé. Zkušenost zatím dobrá. Doporučuji. Může si vybrat opravdu každý, co hledá a potřebuje.
+ Zboží v kamenných obchodech, kde bydlím, nebylo v požadované barvě.
+ Jinde jsem hledané zboží neobjevila.
- Nejsou.
Nakupovala jsem poprvé a požádala o slevu pro nového zákazníka. Byla slíbena pět procent a byla dodržena. Zatím poprvé se mi stalo, že zboží jsem objednala v pondělí v poledne a Česká pošta balíček doručila již v úterý, tzn. druhý den v 9 hodin. Ostatním obchod doporučuji. Byla jsem moc spokojená jak se zbhožím, tak s úžasnou rychlostí dodávky. Solidní jednání po telefonu a navíc fotografie, které zobrazují nabízené zboží, barevně odpovídají skutečnosti. Ceny koženého zboží nejsou předražené, což je také velké plus.
- Zkreslující fotografie (tvar produktu)
+ kvalitní zboží
- -
super kvalitka
+ Rychlost nakupu
+ zbozi si mohu na prodejne prohlednout
- nemohu na prodejne platit platebni kartou
Nasla jsem si zbozi na internetu Zavolala jsem do obchodu a dostala jsem odpovedi na vsechny me dotazy Jeste ten den jsem mela zbozi nachystane na prodejne Obchod bych doporucila Proc - velky vyber, kabelky jsou kozene, cena je prizniva
kvalitní kožené zboží,kupuji pravidelně,jsem spokojená
+ kožené kabelky za přijatelné ceny
+ hezký výběr, cena poloviční jak v kamenném obchodě
kabelku jsem si koupila před vánoci za jednou takovou cenu v hnědé barvě a když jsem uviděla stejnou kabelku US Polo v barvě bílé s hnědou kombinací za poloviční cenu, tak jsem neodolala. A jsem velmi spokojená.
+ široká nabídka
doporučuji všem
+ prodává kvalitní značkové kabelky
- nemá
rychlé dodání, ale nepoužít Českou poštu
- špatně vyobrazená barva
+ velký sortiment
- nedá se zboží prohlédnout osobně
Bohužel u kabelky jde hůře zapínat zip, doufám, že se to časem spraví. Při zkoušení v obchodě bych kabelku kvůli špatnému zipu určitě nekupovala.
+ Rychlost dodání
- Překvapilo mě,. Že na kabelce nejsou žádné informace o výrobci či dovozci, materiálu, údržbě. Prostě nějaké logo, což na dražší kožené kabelce by mělo být!
+ Nabízíte zboží, které není v našich obchodech
+ Zaujala mě vaše nabídka
+ Překvappila mě i rychlost doručení objednaného zboží
Chtěla jsem něco, co nekoupí v našich obchodech Vřela vás doporučím i ostatním
- není kvalita
Peněženka není funkční zip. Kabelka není propracovaná v detailech.
Čekala jsem týden, a na základě hodně špatných recenzí, jsem si to radši rozmyslela a koupila si kabelku jinde.
Paní u nás objednala v sobotu 21.1. kabelka byla v prodejně připravena v pondělí 23.1. ve 14 hodin, poslali jsem email. Ještě v to pondělí v 17:30 si zákaznice u nás kabelku prohlédla a rozhodla kabelku nekoupit, že by raději jiný odstín. Objednávku jsme zrušili. Bohužel nerozumíme, co paní myslí tím, že čekala týden a špatným recenzím, 99% zákazníků doporučuje nás obchod.
+ Kvalitní nabídka, rychle dodání.
Spolehlivý obchod, rychlé dodani
+ Rychlá, bezproblémová služba
Internetové objednávání a zajišťování služeb mi vyhovuje a obchod moje přání splnil bezproblémově. Doporučuji
+ kabelka z pravé kůže tu jde sehnat i za nižší cenu
- Chování obchodu při vrácení zboží ve 14tidenní zákonné lhůtě.
Objednané zboží došlo obratem, komunikace OK.Kabelka byla krásná, ale s minimálním úložným prostorem,proto jsem ji vrátila. Pak problémy - zášť ze strany obchodu, nedůvodné a nepravdivé nařčení, že jsem zboží používala, což mě docela urazilo. Ani nevím, zda obchod již peníze vrátil, neboť nekomunikuje, i když jsem zdvořile požádala, aby mě při vratce informovali. Takže n e d o p o r u č u j i.
Zákaznice psala, že kabelku nosila, nevyhovuje ji a že ji tedy vrací. Odpovídali jsme, že nošenou kabelku bohužel již vrátit není možné. Paní přesto kabelku vrátila, ta nevykazovala žádné známky opotřebení a zaplacenou částku jsme tedy odeslali zpět na účet.
+ Zboží si můžu vybrat v klidu doma.
Rozhodně doporučuji!
